O nas

Kim jesteśmy

Kim jesteśmy

Jesteśmy zespołem, który tworzy to miejsce z pasją.
Co robimy?

Co robimy?

Ratujemy życie.
Jak robimy?

Jak robimy?

Najlepiej jak umiemy.

Poznaj nasz zespół

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Suscipit, laboriosam quisquam voluptate ratione assumenda alias repellendus dolor facere sequi eum quo praesentium accusamus distinctio saepe quae sit ipsam nostrum esse.
Nasz super zespół

Lek. wet. Anna Macura

Kierownik Przychodni
Interna, chirurgia, choroby gryzoni i zajęczaków

Lek. wet. Anna Macura,
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2006 roku.
Podczas studiów odbywała wolontariat u dr Kruszewicza w warszawskim Ogrodzie Zoologicznym i dr Bieleckiego w Klinice Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Pracowała doskonaląc swoją wiedzę i umiejętności w wielu lecznicach warszawskich w tym w Pogotowiu Weterynaryjnym na Książęcej i w Oazie – Szpitalu Dla Zwierząt Egzotycznych u Lidii Lewandowskiej. Tam doskonaliła swoje umiejętności pracy z najmniejszymi pacjentami, co stało się jej pasją.
Doktor Anna jest wielką miłośniczką gryzoni, zajęczaków i wszelkich zwierząt futerkowych, przez co nawiązuje z nimi doskonały kontakt.
Cierpliwa, ale i z poczuciem humoru, serdeczna, niezwykle cierpliwa. Doktor Anna jest czuła i wrażliwa na ból i cierpienie, troskliwą opieką otacza każde stworzenie. Rozmawia ze zwierzętami, mówi do nich, bo wie, że zwierzęta rozumieją każde słowo i kiedy się do nich odnosi, czują się bezpiecznie, uspakajają się.
Doktor Anna, ucieka za to przed pająkami i to dość szybko, co jest niezwykle zabawne.
Kiedy z przychodni roznosi dość donośny krzyk, wiadomo, że pająk wyszedł na spotkanie Doktor Anny. Istnieją jeszcze rycerze naszych czasów i zawsze któryś z opiekunów naszych pacjentów, ratuje Doktor Annę przed bestią, wynosząc w plener gościa.
Rozwijając się stale, bierze udział w licznych sympozjach i kongresach weterynaryjnych. Doktor Anna Macura odnosi sukcesy dlatego, że jej praca jest jej pasją. Kiedy zagrożone jest życie zwierzęcia, to ani późna pora, ani czas nie stanowią dla niej problemu. Wielokrotnie podejmowała się ratowania zwierząt, których leczenia nikt inny nie chciał się podjąć, wierząc w to, że o życie trzeba walczyć do końca. Jej wiara i chęć życia pacjenta nieraz pokazały, że nigdy nie wolno tracić nadziei.

Paulina Kalska

Interna

Lek. wet. Paulina Kalska,
Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie w 2017 roku. Podczas studiów szlifowała swoją wiedzę i umiejętności w kilku warszawskich przychodniach.
Rozwijając się stale, bierze udział w licznych sympozjach i kongresach weterynaryjnych.
Doktor Paulina posiada niesamowitą zdolność porozumienia ze zwierzętami. Nawet te mocno agresywne, dają przy sobie coś zrobić, kiedy Doktor Paulina cierpliwie stara się wykonać niezbędne czynności. Doktor Paulina Kalska nie odlicza czasu spędzonego z chorym zwierzęciem, nie kalkuluje, czy warto, czy nie, tylko ratuje, szuka rozwiązań i nigdy się nie poddaje całkowicie poświęcając się ratowanemu życiu.
Opanowanie i silna wiara Doktor Pauliny w to, że można pomóc nawet bardzo choremu zwierzęciu, daje doskonałe efekty w leczeniu. Często zdarza się tak, że trzeba wierzyć i za opiekuna, bo ludzie zbyt szybko się poddają. Doktor Paulina swoim spokojem, potrafi się dzielić z opiekunem, który zaczyna się poddawać w walce o życie.

Doktor Paulina jest wielką miłośniczką ,,życia mikroskopijnego”. Dzięki jej pasji możemy zobaczyć, co nas otacza i jaka ilość ,,żyjątek” zamieszkuje, świat, którego gołym okiem się nie zobaczy. Mówiąc żartem, czasem lepiej jest nie wiedzieć, bo można nabawić się natręctw mikroskopijnych.
A tak całkowicie poważnie, to wiedza ta i umiejętności pomagają zweryfikować sposób leczenia i jak wiadomo dają rozległe możliwości.

Joanna Kowalik

Szefowa, miłośniczka zwierząt

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed ac felis tincidunt, placerat tellus sagittis, porta mi. Sed ex sapien, fringilla in euismod in, scelerisque at enim. Aenean semper, felis ut mollis sollicitudin, libero mauris dictum dolor, ac malesuada ex elit id justo. Ut hendrerit lorem nec ante bibendum dictum. Sed ligula urna, tincidunt ac elementum viverra, mollis eget massa. Ut quis risus blandit, accumsan magna ut, vestibulum magna.